Uygulamalar ve Dokümanlar

KuantumPi Desktop Uygulaması – Windows

Desktop uygulaması; KuantumPi programının herhangi bir web tarayıcısı ihtiyacı olmadan çalışmasını sağlamaktadır. Kullanışlı olan bu uygulama ile gateway bilgisini yazmadan programa ulaşılabilmektedir. Kurulumdan sonra masaüstüne gelecek olan KuantumPi logosuna çift tıklanması yeterlidir.

KuantumPi Proxy/Tray Uygulaması – Windows

Proxy/Tray uygulaması; Antivirüs modülünün kullanılması için kullanıcı tarafında proxy ayarlarını yapmaktadır. Kurulumdan sonra bildirim alanına gelen simge sayesinde tek tuş ile proxy ayarları kapatılıp açılabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyulan gateway bilgisi de otomatik olarak yazılmaktadır.

VPN Client – Windows

VPN Client uygulaması, VPN modülünün kullanılması durumunda KuantumPi programı üzerinden oluşturulan VPN client dosyalarının çalıştırılıp bağlantının gerçekleştirilmesini sağlayan bir uygulamadır. İlgili .ovpn uzantılı dosya indirildikten sonra bu uygulama içine gömülerek tek tıklama ile bağlantı sağlanmaktadır.

VPN Yönetim Uygulaması – Windows

VPN yönetim uygulaması, müşterilerinizin ve/veya bayilerinizin  tüm VPN kullanıcılarını bir listede görmenize ve ilgili cihazlara kolayca VPN bağlantısı yapmanızı sağlamaktadır. Artık her cihaz için ayrı ayrı uğraşmaya gerek kalmadan, tek bir yerden tüm VPN işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kullanım Kılavuzları

TR : Arayüz Kullanım Kılavuzuna Erişmek İçin TIKLAYINIZ…

EN: Arayüz Kullanım Kılavuzuna Erişmek İçin TIKLAYINIZ…